
Den gåtefulle melodien
Serie: Judy Bolton mysteriene (bok 3 av 9)
Sjanger: Barnebøker
Om lydboken
"Doktor, jeg kan ikke huske. Jeg kan ikke komme på en eneste ting." Den merkelige jenta som Judy kaller Honey, ser ut til å ha mistet hukommelsen.
Den søte fremtoningen hennes gjør henne lett å like, og både Bolton- og Dobbs-familiene synes hun er storartet. Men Judy begynner å lure på om Honey prøver å skjule noe for dem. Hun oppfører seg merkelig og svarer underlig når hun etter alt å dømme misliker spørsmålet. Er det ikke litt mistenkelig at Honey var i følge med tyver da hun kom ut for den ulykken hun påstår forårsaket hukommelsestapet?
Mistanken mot henne forsterkes ytterligere av at det ringer fra noen usynlige klokker hver gang hun er i nærheten. Kilden til lydene blir snart avdekket og Judys tillit til Honey svekkes enda mer. En merkelig hendelse fører til at en hemmelighet fra Honeys fortid blir avslørt. En hemmelighet som er så oppsiktsvekkende at den kommer til å forandre livet hennes for alltid.
Flere lydbøker i Judy Bolton mysteriene
- FantomskyggenMargaret Sutton
- Det spøker på loftetMargaret Sutton
- Hva kjelleren gjemteMargaret Sutton
- De levende maskeneMargaret Sutton
- Den gule kjolenMargaret Sutton
- Den magiske kuleMargaret Sutton
- Stemmen i koffertenMargaret Sutton
- Den halve kattenMargaret Sutton
Lydbøker du kanskje også liker
- Fem reiser til sjøenEnid Blyton
- Slottet med de grå barnaChristian Grenier
- BestefarkrigenBjørn Ingvaldsen
- Buksa mi er forheksetJim Benton
- Doktor DyregodHugh Lofting
- Aldri gjør noe noensinneJim Benton













