
Å dø to ganger
Sjanger: Krim og spenningPersonlig utvikling
Om lydboken
Holly Krauss lever et liv med høy puls. Hun er en suksessfull karrierekvinne med et vellykket familieliv, hun er elsket og beundret av alle hun møter. Hun gjør alt raskere og mer perfekt enn alle andre. Men det er bare den ene siden ved Holly. Den som er synlig for alle. Den andre siden er der hvor hun tar litt for mange unødige og farlige sjanser, og hvor feilene stadig blir flere og mer uforsvarlige.
Den siden hun til nå har klart å holde skjult. Nå begynner feilene å hope seg opp, og Holly er i ferd med å miste kontrollen. Hun føler seg overvåket, noen presser henne for penger, farer lurer rundt hvert hjørne, og de som står henne nærmest, er i ferd med å miste tålmodigheten. Men er hun alene ansvarlig for det som skjer?
Er frykten hun føler, bare psykisk ubalanse – eller forvarsler om faktiske og reelle farer? Og hvis hun ikke kan stole på sin egen dømmekraft, hvem kan hun da stole på når hun faller ...?
Flere lydbøker av Nicci French
- Et rom av løgnerNicci French
- Uten stemmeNicci French
- ForvaringenNicci French
- Hvem drepte Natalie?Nicci French
- Datter savnetNicci French
- Bare en liten tjenesteNicci French
Lydbøker du kanskje også liker
- HjemsøktKurt Aust
- DødsrytterenØystein Wiik
- GudmorenIngar Johnsrud
- KalypsoIngar Johnsrud
- CasanovasyndrometØystein Wiik
- Tusen glemte mennIvar Enoksen











